سمــعک تـهـــــران
سمــعک تـهـــــران (شعبه نجوا)
       

قوی ترین سمعک داخل گوشی

 

در انتخاب انواع سمعک های داخل گوشی ابتدا باید به تست ادیومتری یا نوارگوش بیمار توجه کرد. برای تمام افراد استفاده از سمعک داخل گوشی ممکن نیست زیرا برای افراد با مناطق سالم در شنوایی خود امکان استفاده از سمعک داخل گوشی نمی باشد و می تواند سبب پیچش صدا، بم بودن صدا و یا حتی آسیب شنوایی شود.

همچنین عامل دیگری که باید در انتخاب سمعک داخل گوشی توجه کرد توانایی حرکتی بیمار است زیرا تعویض باتری سمعک، تمیز کردن سمعک و جاگذاری سمعک نیاز به دقت دارد.

از قوی ترین سمعک های داخل گوشی می توان به برند زیمنس مدل Insio اشاره کرد. این سمعک از تکنولوژی باینکس استفاده  می کند و دارای قدرت بالایی می باشد. سمعک زیمنس امروزه از تکنولوژی جدید NX در سمعک های خود استفاده می کند که امکان افزایش قدرت را در این رده سمعکی ایجاد کرده است.

سمعک های هانساتون مدل جم با رسیور پاور و اندازه ای کوچک خود برای بسیاری از افت های شنوایی و بیماران جذاب و مناسب می باشد.

سمعک های جدید اتیکن با تکنولوژی نسل چهارم هوش مصنوعی با مدل های RIA2 / RIA2 PRO/ NERA2/ NERA2 PRO/ ALTA2/ ALTA2 PRO دارای کیفیت بالا و قدرت بالایی برای بیماران با افت شدید می باشند.

http://www.jpegreducer.com/upld/gen/L37NJK/75.jpg

سمعک های داخل گوشی امکان اتصال به یکدیگر از طریق بلوتوث و وایرلس سمعک و همچنین ارتباط با مویابل و تنظیم و تغییر برنامه های سمعک با اپلیکیشن سمعک ایجاد شده است.

 

طراحی شرکت پیام (محمدرضا پوشیده)