سمــعک تـهـــــران
سمــعک تـهـــــران (شعبه نجوا)
       

کوچکترین سمعک دنیا

 

امروزه با پیشرفت تکنولوژی سمعک های پشت گوشی ریک نیز می تواند در دسته سمعک های کوچک قرار گیرد.

پس دراین مقاله هم از سمعک های نامریی و هم سمعک های پشت گوشی جدید صحبت می شود.

 

سمعک های Design اتیکن:

سمعک های اتیکن محصول کشور دانمارک می باشد که دارای انواع مدل های مختلف سمعک می باشد.

سمعک های مدل RIA2/RIA2 pro، سمعک های مدل NERA2/NERA2 pro، سمعک های مدل ALTA2/ALTA2 pro دارای انواع مدل های سمعک های نامریی داخل گوشی و سمعک های نامریی پشت گوشی ریک می باشند.

 

http://www.jpegreducer.com/upld/gen/BZ9lMB/50.jpg

   سمعک اینتیگا اتیکن(Intiga)

 

سمعک اینتیگا جزء سمعک های اتیکن که محصول دانمارک می باشد.

این سمعک در 3 رده موجود می باشد و با اطمینان می توان آنرا جزء سمعک های نامریی پشت گوشی نامید. همانطور که در شکل مشاهده می کنید ههیچ دکمه ای بر روی سمعک نمی باشد که حاکی از عملکرد خودکار سمعک می باشد(نوعی سمعک هوشمند). این سمعک دارای سیستم وایرلس بوده که برای ارتباط دو سمعک و درک بهتر گفتار مناسب تر می باشد همچنین سیستم وایرلس سمعک اجازه ارتباط با سایر وسایل نظیر موبایل، تلفن و سایر وسابل صوتی را می دهد.

 

 

  •  سمعک Ace زیمنس

سمعک Ace زیمنس محصول کشور آلمان می باشد و به جرات می توان گفت جزء کوچکترین سمعک های دنیا می باشد این سمعک در دو رده تکنولوژی موجود می باشد که دارای قیمت های مختلف می باشند.

 

http://www.jpegreducer.com/upld/gen/IsJPZx/50.jpg

 

 

سمعک های توضیح داده شده در بالا را می توان جزء سمعک های نامریی دانست که دارای کوچکترین باتری های سمعک می باشند. این سمعک ها دارای تکنولوژی هوشمند می باشند و تمام برنامه های سمعک به صورت اتوماتیک با توجه به شرایط تغییر می کند.

این سمعک های کوچک نامریی محدوده پوشش وسیعی دارند و می تواند برای تمام بیماران با افت های مختلف و قیمت های مختلف مناسب می باشد.

 

طراحی شرکت پیام (محمدرضا پوشیده)