سمــعک تـهـــــران
شمــاره تمــاس
021-88492162


کوچکترین-سمعک-دنیا

 

امروزه با پیشرفت تکنولوژی سمعک های پشت گوشی ریک نیز می تواند در دسته سمعک های کوچک قرار گیرد.

پس دراین مقاله هم از سمعک های نامریی و هم سمعک های پشت گوشی جدید صحبت می شود.

 

سمعک های Design اتیکن:

سمعک های اتیکن محصول کشور دانمارک می باشد که دارای انواع مدل های مختلف سمعک می باشد.

سمعک های مدل RIA2/RIA2 pro، سمعک های مدل NERA2/NERA2 pro، سمعک های مدل ALTA2/ALTA2 pro دارای انواع مدل های سمعک های نامریی داخل گوشی و سمعک های نامریی پشت گوشی ریک می باشند.

 

http://www.jpegreducer.com/upld/gen/BZ9lMB/50.jpg

   سمعک اینتیگا اتیکن(Intiga)

 

سمعک اینتیگا جزء سمعک های اتیکن که محصول دانمارک می باشد.

این سمعک در 3 رده موجود می باشد و با اطمینان می توان آنرا جزء سمعک های نامریی پشت گوشی نامید. همانطور که در شکل مشاهده می کنید ههیچ دکمه ای بر روی سمعک نمی باشد که حاکی از عملکرد خودکار سمعک می باشد(نوعی سمعک هوشمند). این سمعک دارای سیستم وایرلس بوده که برای ارتباط دو سمعک و درک بهتر گفتار مناسب تر می باشد همچنین سیستم وایرلس سمعک اجازه ارتباط با سایر وسایل نظیر موبایل، تلفن و سایر وسابل صوتی را می دهد.

 

 

  •  سمعک Ace زیمنس

سمعک Ace زیمنس محصول کشور آلمان می باشد و به جرات می توان گفت جزء کوچکترین سمعک های دنیا می باشد این سمعک در دو رده تکنولوژی موجود می باشد که دارای قیمت های مختلف می باشند.

 

http://www.jpegreducer.com/upld/gen/IsJPZx/50.jpg

 

 

سمعک های توضیح داده شده در بالا را می توان جزء سمعک های نامریی دانست که دارای کوچکترین باتری های سمعک می باشند. این سمعک ها دارای تکنولوژی هوشمند می باشند و تمام برنامه های سمعک به صورت اتوماتیک با توجه به شرایط تغییر می کند.

این سمعک های کوچک نامریی محدوده پوشش وسیعی دارند و می تواند برای تمام بیماران با افت های مختلف و قیمت های مختلف مناسب می باشد.

 

انواع-کم-شنوایی-و-پیامد-آن سمعک و اثر انسداد درمان BPPV چگونه میزان موفقیت در کاشت حلزون را افزایش دهیم انواع سیستم های کاشت حلزون تست  ABR و  ASSR کمک به تنظیم سمعک در کودکان BPPV و مانور های تشخیصی آن درمان کم شنوایی با سلول های بنیادی لوزه سوم تومور عصب شنوایی تومور گلوموس چیست پیرگوشی چیست و درمان پیرگوشی گرفتگی گوش قیمت سمعک به چه عواملی بستگی دارد مزایای سمعک های جدید انواع سمعک براساس اندازه انواع سمعک براساس تکنولوژی سمعک نامریی کوچکترین سمعک دنیا وسایل کمک شنوایی برای افراد با اختلال شنوایی آشنایی با سمعک و وسایل کمک شنوایی سمعک-قابل-شارژ قوی-ترین-سمعک-داخل-گوشی قوی-ترین-سمعک-پشت-گوشی سمعک-هوشمند سمعک برای افراد کم شنوا سمعک-ضد-آب سمعک فراهوشمند سمعک دیجیتال و سمعک آنالوگ آنچه در مورد سمعک باید بدانیم مهار-وزوز-گوش-با-سمعک انواع باتری سمعک طول-عمر-باتری-سمعک تعمیر انواع سمعک سمعک RESOUND انواع کم شنوایی درمان کم شنوایی علل کم شنوایی عملکرد سیستم شنوایی میزان کم شنوایی کم شنوایی ناشی از سر و صدا تست شنوایی در بدو تولد برای نوزادان علایم کم شنوایی و ارزیابی شنوایی در نوزادان و کودکان خدمات و تست ها در کلینیک شنوایی سنجی وسایل کمک شنوایی برای افراد با اختلال شنوایی کاشت حلزون نقش ویتامین ها بر شنوایی جرم گوش سمعک دو گوشی یا تک گوشی افت شنوایی و تاثیر آن بر گفتار و زبان کم شنوایی ناشی از سن یا پیرگوشی عوارض عدم استفاده کودک از سمعک تاخیر گفتار و زبان سن طلایی استفاده از سمعک سمعک-چیست سمعک مخصوص موسیقی دان های کم شنوا کوچکترین-سمعک-دنیا بهبود رضایت بیمار از سمعک عدم استفاده از سمعک کاشت نامریی علل درد گوش و درمان آن خروپف و درمان آن سمعک-و-وزوز-گوش کم شنوایی در کودکان تجویز سمعک در کودکان بهترین سمعک برای بیمار مدل جدید سمعک پزشک متخصص گوش و حلق و بینی درباره ما گزارش موارد کم شنوایی مقالات مخصوص همکار مقالات آزمایش های شنوایی بیماری و درمان مقالات مخصوص بیمار مقالات-نگهداری-سمعک-ها مقالات خرید سمعک انواع سمعک وزوز-گوش-علل-و-درمان غربالگری-شنوایی-نوزادان کم-شنوایی-ناشی-از-سر-و-صدا