سمــعک تـهـــــران
سمــعک تـهـــــران (شعبه نجوا)
       

سمعک resound

سمعک ریسوند از محصولات سمعک های دانمارکی است که در ایران جزء برندهای اولیه سمعک می باشد. سمعک ریسوند یا سمعک دانمارکی ریسوند دارای دو زیرمجموع دیگر از برندهای سمعک می باشد: سمعک بلتون، سمعک اینترتون. سمعک بلتون محصول کشور امریکا می باشد و دارای انواع مدل های سمعک نامریی، سمعک داخل گوشی، سمعک پشت گوشی و پشت گوشی ریک می باشد اما سمعک اینترتون محصول کشور دانمارک می باشد و همانند سمعک بلتون دارای انواع مدل های سمعک می باشدند. سمعک ریسوند به عنوان سمعک اصلی در نظر گرفته می شود و دو سمعک دیگر از زیرمجموع سمعک ریسوند به شمار می آیند.

وجه اشتراک این سه برند سمعک را می توان ضدآب بودن تمامی مدل های سمعک آنها دانست(از سمعک آنالوگ تا سمعک هوشمند ضد آب می باشند). این سمعک ها صددرصد سمعک ضدآب می باشند و حتی بیمار می تواند در استخر و حمام از آنها استفاده کند. این سمعک ها بخصوص برای افراد سالمند که دچار فراموشی شده اند یا بیمارانی که در مناطق مرطوب شمال و جنوب کشور می باشند بسیار مناسب هستند.

تمامی سمعک های ریسوند دارای 2 سال گارانتی می باشند و در صورت خرابی سمعک، سمعک به صورت رایگان تعمیر می شود. سمعک ریسوند دانمارک در انواع سایز و شکل، قدرت و رنگ وجود دارد که برای تمامی بیماران با افت های شنوایی مناسب می باشند.

 

سمعک LINX:

سمعک لینکس 2 ریسوند جزء جدیدترین سمعک این کمپانی می باشد و کیفیت بسیار بالایی می باشد. سمعک لینکس دارای جدیدترین تکنولوژی سمعک می باشد که سبب میشود کیفیت صدا بسیار بالایی برای بیماران فراهم شود. سمعک جدید ریسوند در انواع مدل های سمعک پشت گوشی، سمعک پشت گوشی ریک، سمعک داخل گوشی و سمعک نامرئی تولید می شود. سمعک لینکس با سیستم وایرلس خود امکان اتصال مستقیم به موبایل بیماران را می دهد که امکان تغییر برنامه یا شدت صدای سمعک توسط بیمار بدست می آید. جدیدترین مدل سمعک لینکس، سمعک سه بعدی لینکس می باشد که دارای بالاترین کیفیت صدا و طبیعی بودن گفتار را ایجاد می کند. همچنین با داشتن برنامه وزوز گوش برای بیماران وزوزی در بسیاری از بیماران سبب رهایی از وزوز شده است. در این سمعک امکان تغییر شدت صدای ارائه شده، تغییر دامنه نوسانات صدا و حتی استفاده از محدوده وسیعی از صداها می باشد.

 

سمعک enzo:

سمعک انزو 2 نیز یکی از جدیدترین سمعک های ریسوند دانمارک می باشد که تنوع بسیار بالایی از تکنولوژی های جدید را در خود جای داده است. سمعک دانمارکی انزو دارای تمامی مدل های سمعک شامل سمعک پشت گوشی، سمعک داخل گوشی و سمعک نامرئی موجود است.

این سمعک قابلیت وایرلس دارد که برای اتصال به سایر وسایل صوتی بسیار کارامد و موثر می باشد. از نظر تعداد کانال و باند نیز برای تنظیم دقیق سمعک کافی و مناسب است و اکثر بیماران از کیفیت صدای سمعک رضایت کامل دارند.

 

سمعک enya:

سمعک اینیا، هوشمند می باشد که در انواع مدل های سمعک نامریی، سمعک داخل گوشی، سمعک پشت گوشی، سمعک پشت گوشی ریک موجود می باشد. این سمعک جزء سمعک های پرفروش شرکت می باشد که با توجه به قیمت سمعک امکانات مناسبی دارد. از نظر کیفیت صدا و تعداد کانال در رده بالایی می باشد. این سمعک نیز همانند سایر سمعک های ریسوند قابلیت وایرلس دارد.

 

 

سمعک magna:

سمعک مگنا جزء قوی ترین سمعک پشت گوشی به شمار می آید که برای کودکان و سایر افراد با افت شدید تا عمیق مناسب است که تمامی برنامه ها و امکانات مرتبط با این گروه از بیماران را دارا می باشد.

همچنین مدل دیگری که برای کودکان بسیار جالب و مناسب است سمعک جدید UP می باشد.  

سمعک vea:

این مدل از سمعک جز سمعک های پایه ریسوند می باشد که دارای تکنولوژی دیجیتال می باشد. این سمعک دارای انواع مدل های سمعک داخل گوشی، پشت گوشی با قالب و تین تیوب می باشد. این سمعک ریسوند با توجه به امکانات دارای قیمت مناسبی باشد

 

طراحی شرکت پیام (محمدرضا پوشیده)