سمــعک تـهـــــران
شمــاره تمــاس
021-88492162


مدل جدید سمعک

مدل جدید سمعک

 

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و افزایش میزان کم شنوایی ظرافت، امکانات سمعک و کیفیت صدای سمعک نسبت به سمعک های قدیمی رو به پیشرفت است.

برای مثال سمعک هایی در کوچکترین اندازه توانایی ایجاد قدرتی همانند سمعک های بزرگ دارند.

همچنین با ایجاد پوشش نانو بر روی تمام قسمت های سمعک دیگر نباید نگران آب خورن سمعک، خراب شدن در اثر عرق کردن بیش از حد و … باشیم.

در زیر به تعدادی از سمعک های بسیار ریز، کاملا ضد آب و محصول سال ۲۰۱۶-۲۰۱۷ می باشند اشاره می شود:

 

سمعک ریسوند(GN Resound)

سمعک ریسوند یکی از محصولات کشور دانمارک می باشد که جزء اولین نمایندگی ها در ایران می باشد.

این برند سمعک دارای انواع مدل سمعک پشت گوشی،پشت گوشی RIC، داخل گوشی و سمعک ۱۰۰ درصد نامرئی می باشد.

همچنین از ویژگی بارز این سمعک می توان به ضدآب بودن تمامی مدل های آن اشاره کرد.

همانند سایر برندهای سمعک، این برند نیز دارای دو سال گارانتی می باشد.

دیگر ویژگی های این سمعک:

 • تغییر برنامه به صورت هوشمند
 • دارای سمعک ۱۰۰ درصد نامریی
 • دارای سیستم وایرلس برای ارتباط با تلفن، موبایل (در رده های بالا ارتباط به صورت مستقیم و بدون واسطه)
 • دارای برنامه قوی جلوگیری از فیدبک یا سوت سمعک
 • دارای برنامه مناسب برای تلفن
 • دارای قدرت های مختلف برای انواع کم شنوایی ها
 • برنامه وزوز در رده های بالا
 • کوچکتر شدن سمعک با بهبود تکنولوژی
 •  

سمعک ریسوند

 

سمعک یونیترون(Unitron)

سمعک یونیترون یکی از محصولات کشور کانادا می باشد که همانند سایر برندهای سمعک، این برند نیز دارای دو سال گارانتی می باشد.

این برند سمعک دارای انواع مدل سمعک پشت گوشی،پشت گوشی RIC، داخل گوشی می باشد.

 

به تصاویر زیر دقت کنید

در زیر نمونه ای از سمعک یونیترون را نشان می دهد که سمعک در اندازه های متفاوت را نشان می دهد. این مدل از سمعک ها به صورت کاملا هوشمند می باشند یعنی به صورت اتومات با توجه به نسبت سیگنال به نویز در محیط، برنامه مناسب را انتخاب می کند.

سمعک جدید

مدل جدید سمعکسمعک هانساتون(Hansaton)

این مدل از سمعک، مدل جدید سمعک هانساتون آلمان می باشد که دارای انواع مدل سمعک می باشد و بعضی از مدل های پشت گوشی آن کاملا ضد آب می باشند. این سمعک نیز مانند سمعک بالا دارای تکنولوژی هوشمند می باشد و هیچ دکمه ای برای تغییر برنامه در آن وجود ندارد و خود سمعک به صورت اتومات برنامه را تغییر می دهد.

دیگر ویژگی های این سمعک:

 • دارای قدرت های مختلف برای انواع کم شنوایی
 • دارای سیستم وایرلس برای ارتباط با موبایل، تلفن و تلویزیون
 • دارای برنامه وزوز برای بیماران دارای وزوز
 • مناسب برای بزرگسالان و کودکان کم شنوا به دلیل برنامه انتقال فرکانسی
 • سمعک کاملا ضد آب و دارای گواهی نامه IP68

و…

طراحی جدید سمعک

مدل جدید سمعک

 

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید این مدل از سمعک ها با ظرافت بی نظیر و تکنولوژی بسیار بالای خود بیشترین رضایت را برای بیماران فراهم می کنند.

این مدل از سمعک ها به صورت پشت گوشی یا RIC می باشند که رسیور در داخل گوش قرار می گیرد

انواع-کم-شنوایی-و-پیامد-آن سمعک و اثر انسداد درمان BPPV چگونه میزان موفقیت در کاشت حلزون را افزایش دهیم انواع سیستم های کاشت حلزون تست  ABR و  ASSR کمک به تنظیم سمعک در کودکان BPPV و مانور های تشخیصی آن درمان کم شنوایی با سلول های بنیادی لوزه سوم تومور عصب شنوایی تومور گلوموس چیست پیرگوشی چیست و درمان پیرگوشی گرفتگی گوش قیمت سمعک به چه عواملی بستگی دارد مزایای سمعک های جدید انواع سمعک براساس اندازه انواع سمعک براساس تکنولوژی سمعک نامریی کوچکترین سمعک دنیا وسایل کمک شنوایی برای افراد با اختلال شنوایی آشنایی با سمعک و وسایل کمک شنوایی سمعک-قابل-شارژ قوی ترین سمعک داخل گوشی قوی ترین سمعک پشت گوشی سمعک-هوشمند سمعک برای افراد کم شنوا سمعک ضد آب سمعک فراهوشمند سمعک دیجیتال و سمعک آنالوگ آنچه در مورد سمعک باید بدانیم مهار وزوز گوش با سمعک انواع باتری سمعک طول-عمر-باتری-سمعک تعمیر انواع سمعک سمعک RESOUND انواع کم شنوایی درمان کم شنوایی علل کم شنوایی عملکرد سیستم شنوایی میزان کم شنوایی کم شنوایی ناشی از سر و صدا تست شنوایی در بدو تولد برای نوزادان علایم کم شنوایی و ارزیابی شنوایی در نوزادان و کودکان خدمات و تست ها در کلینیک شنوایی سنجی وسایل کمک شنوایی برای افراد با اختلال شنوایی کاشت حلزون نقش ویتامین ها بر شنوایی جرم گوش سمعک دو گوشی یا تک گوشی افت شنوایی و تاثیر آن بر گفتار و زبان کم شنوایی ناشی از سن یا پیرگوشی عوارض عدم استفاده کودک از سمعک تاخیر گفتار و زبان سن طلایی استفاده از سمعک سمعک چیست سمعک مخصوص موسیقی دان های کم شنوا کوچکترین سمعک دنیا بهبود رضایت بیمار از سمعک عدم استفاده از سمعک کاشت نامریی علل درد گوش و درمان آن خروپف و درمان آن سمعک و وزوز گوش کم شنوایی در کودکان تجویز سمعک در کودکان بهترین سمعک برای بیمار مدل جدید سمعک پزشک متخصص گوش و حلق و بینی درباره ما گزارش موارد کم شنوایی مقالات مخصوص همکار مقالات آزمایش های شنوایی بیماری و درمان مقالات مخصوص بیمار مقالات نگهداری سمعک ها مقالات خرید سمعک انواع سمعک وزوز-گوش-علل-و-درمان غربالگری-شنوایی-نوزادان کم-شنوایی-ناشی-از-سر-و-صدا