سمــعک تـهـــــران
سمــعک تـهـــــران (شعبه نجوا)
       

امکان عودت سمعک بعد هفت روز

 

 

همانطور که مراجعین محترم اطلاع دارند ابتدا باید تست شنوایی سنجی جدید انجام شود و سپس در مورد  کم شنوایی و نوع آن توضیحات لازم به بیمار داده شود.

 

بسیاری از بیماران به دلیل آنکه تاکنون از سمعک استفاده نکرده اند یا مزایای سمعک برای آنها روشن نشده است از استفاده سمعک امتناع می کنند. به همین جهت کلینیک شنوایی و سمعک تهران این امکان را برای مراجعین خود فراهم کرده است که بعد از تنظیم سمعک به مدت یک هفته امکان عودت سمعک بدون کاهش هزینه پرداخت شده را داشته باشند.

همچنین بیمار در طول این مدت با تست سمعک در محیط های اکوستیکی مختلف به اهمیت و نقش سمعک در زندگی و کمک به بهبود روابط اجتماعی خود پی ببرند.

http://www.jpegreducer.com/upld/gen/HkJWm4/25.jpg

این امکان برای بیماران محترم جهت رفع دیدگاههای منفی و اشتباه در مورد سمعک، اندازه سمعک، صدای سمعک، ایجاد مزاحمت برای بیمار که در گذشته و با سمعک های قدیمی وجود داشت بنا شده است.

سمعک های جدید با بالاترین کیفیت و کوچکترین اندازه سمعک با امکانات مختلف نظیر ارتباط با موبایل، تلفن ثابت و تلویزیون موجود می باشد. همچنین سمعک هایی با تکنولوژی هوشمند بدون نیاز به دستکاری بیمار تمام صدای محیط را آنالیز می کنند و بهترین درک گفتار را برای بیمار انتخاب کنند.


 

طراحی شرکت پیام (محمدرضا پوشیده)