سمــعک تـهـــــران
سمــعک تـهـــــران (شعبه نجوا)
       

آنچه در مورد سمعک باید بدانیم

 

قیمت سمعک تضمینی

 

خرید سمعک معتبر یا قیمت سمعک تضمینی سوالی است که بیماران همواره با روش های مختلف از ما سوال می کنند؟

دیده شده است بسیاری از بیماران بخصوص افراد سالمند برای تهیه یا خرید سمعک به تجهیزات پزشکی منطقه خود مراجعه کرده اند و بدون توجه به میزان کم شنوایی سمعک تهیه کرده است و برای تنظیم سمعک به کلینیک شنوایی مراجعه کرده اند. اکثر سمعک های تجهیزات پزشکی سمعک هایی می باشند که از رده خارج شده است و نمایندگی سمعک دیگر این سمعک ها را وارد نمی کنند یا از نظر تکنولوژی جزء سمعک های آنالوگ قدیمی می باشند.

همچنین توجه شود که در هنگام خرید سمعک اکر سمعک نسبت به کم شنوایی شما ضعیفتر یا قدرت کمتری داشته باشد شما صدا را می شنوید (هنگام بلند صحبت کردن صدا قابل شنیدن است) اما صدای آرام قابل شنیدن نمی باشد و برعکس این حالت اگر سمعک قوی تر از میزان کم شنوایی شما باشد آنگاه سمعک سبب آسیب شنوایی و بدتر شدن میزان کن شنوایی می شود. بنابراین انتخاب سمعک مساله ای بسیار مهم می باشد و در حین انتخاب سمعک به بسیاری از موارد توجه شود.

اکثر بیماران به دنبال سمعک ارزان می باشند و به همین دلیل بدون توجه به مشکلات سمعک های ارزان از تجهیزات پزشکی سمعک تهیه می کنند و بعد از تنظیم و کمی استفاده از سمعک، از صدا و سوت زدن سمعک شکایت می کنند.

حتما توجه شود که انتخاب سمعک، تنظیم سمعک و بررسی تاثیر سمعک بر روی زندگی فرد باید توسط متخصص شنوایی سنجی در کلینیک های شنوایی انجام شود، در غیر این صورت مشکلات بسیاری را به همراه دارد.

بعد از انجام تست ادیومتری سپس مرحله مشاوره و انتخاب سمعک می باشد. قبل از انتخاب سمعک باید به میزان کم شنوایی، سن بیمار، نیازهای بیمار، زمان وقوع کم شنوایی، میزان انتظارات بیمار و بسیاری دیگر از این فاکتورها شکل سمعک، نوع سمعک، قدرت سمعک و مدارهای موجود در سمعک توجه شود.

برای مثال بیمارانی به کلینیک مراجعه کرده اند که اصرار بسیاری به انتخاب بالاترین رده سمعک داشتند بعد از بررسی های اولیه و مشاهده توانایی های بیمار و بررسی خواسته های بیمار ، سمعک دیجیتال و نیمه هوشمند با قیمت مناسب انتخاب شد.( در این بیمار نیاز به استفاده از بالاترین رده سمعک نمی باشد زیرا بیمار اکثر اوقات در منزل می باشد و فقط تلویزیون تماشا می کرد).  

در کلینیک شنوایی و سمعک تهران متعهد هستیم که سمعک با مناسب ترین قیمت و به صورت تضمینی به مراجعین محترم عرضه شود. همچنین در صورت نارضایتی بیمار از سمعک در مدت 7 روز سمعک قابل تعویض یا هزینه سمعک عودت شود.

در کلینیک شنوایی و سمعک تهران تمام مراحل انتخاب سمعک، تنظیم و سایر پیگیری ها زیر نظر چندین متخصص شنوایی شناسی با هدف عملکرد بهتر و رضایت بیشتر مراجعین انجام می شود.

C:\Users\yahya\Desktop\ax\سمعک جدید برنافن.jpg 

طراحی شرکت پیام (محمدرضا پوشیده)