سمــعک تـهـــــران
سمــعک تـهـــــران (شعبه نجوا)
       

قیمت سمعک ارزان

 

سمعک ارزان:

 

در مقاله قبلی با عنوان سمعک ارزان قیمت در مورد ویژگی های تاثیرگذار بر روی قیمت سمعک صحبت شد. همچنین در مورد اینکه چه کسانی قادر به استفاده از سمعک ها ارزان می باشند نیز صحبت شد.

حال در این مقاله در مورد قیمت سمعک ارزان و انواع مدل های سمعک توضیح داده می شود.

ابتدا خلاصه ای از مقاله قبلی را مرور میکنیم. از علت های افزایش قیمت سمعک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

*سال تولید سمعک

*تکنولوژی سمعک

*قدرت سمعک

*اندازه سمعک

*ویژگی های منحصر به فرد سمعک

 

هریک از عوامل بالا در قیمت سمعک، کیفیت صدای سمعک و رضایت بیمار اثر بسزایی دارد.

همچنین بیان شد که سمعک های ارزان قیمت به هیچ وجه برای کودکان مناسب نمی باشند زیرا کودک به صاف ترین و باکیفیت ترین صدا جهت رشد مغز، یادگیری گفتار، بیان کلمات نیاز دارد.

اما برای بزرگسالان سمعک های پایه و ارزان قیمت کافی می باشد البته باید هنگام تجویز سمعک در کلینیک سمعک به شرایط بیمار توجه شود. در زیر به چندین قیمت سمعک ارزان اشاره می شود(قیمت سمعک ها به صورت تقریبی می باشند).

انواع سمعک های ارزان قیمت در برندهای مختلف سمعک همراه با مختصری از ویژگی های سمعک:

 

قیمت سمعک ارزان برنافن

ویژگی های سمعک ارزان قیمت برنافن:

سمعک برنافن جزء سمعک های سویسی می باشد که تکنولوژی استفاده شده در سمعک های برنافن جزء یکی از بالاترین تکنولوژی های سمعک می باشد.  سمعک ارزان برنافن با اینکه جزء سمعک های پایه این سمعک سویسی می باشد اما دارای 9 باند پردازشی، برنامه تلفن جداگانه، دکمه های تغییر ولوم شدت و از همه مهمتر پردازش صدا به صورت Free Channel می باشد.

پردازش Free Channel به معنی این می باشد که زمانی که صدا وارد سمعک می شود تنها توسط چند باند(متناسب با فرکانس صدا) پردازش نمی شود بلکه در تمام باندهای پردازشی تغییرات صورت می گیرد. در این سمعک ها باند یا کانال معنی ندارد زیرا برای هر واج یک باند یا کانال پردازشی فعال می شود.

مدل سمعک پایه برنافن دارای انواع سمعک داخل گوشی، سمعک پشت گوشی و سمعک ریک می باشد.

قیمت سمعک ارزان برنافن به صورت تقریبی بین  2 میلیون تومان تا 2.400 میلیون تومان می باشد.

 

قیمت سمعک ارزان سونیک

ویژگی های سمعک ارزان قیمت سونیک:

سمعک سونیک محصول کشور آمریکا اما تکنولوژی سمعک های سونیک برای کشور سویس می باشد. از این جهت سمعک های برنافن سویس با سمعک های سونیک آمریکا از نظر تکنولوژی بسیار شبیه به یکدیگر می باشند.

سمعک ارزان قیمت سونیک همانند سمعک ارزان برنافن دارای 9باند پردازشی، در انواع مدل های سمعک داخل گوشی، سمعک پشت گوشی، سمعک پشت گوشی ریک می باشد.

قیمت سمعک ارزان سونیک همانند سمعک پایه برنافن می باشد.

بخاطر داشته باشید کمتر شرکتی می باشد که با این قیمت دارای سمعک ریک باشد. سمعک ریک برای بیماران با افت شنوایی در فرکانس بالا گزینه بسیار مناسبی می باشد.

 

قیمت سمعک ارزان اتیکن

ویژگی های سمعک ارزان قیمت اتیکن:

سمعک  اتیکن محصول کشور دانمارک می باشد. این سمعک در ایران به دلیل صدای مطلوب و کیفیت ساخت سمعک طرفداران زیادی دارد. سمعک ارزان اتیکن دارای 4باند پردازشی، تلفن اتومات در سمعک، ارزیابی شنوایی با سمعک، در انواع مدل سمعک پشت گوشی و داخل گوشی و وجود ولوم کنترل برای تغییر شدت سمعک می باشد.

قیمت سمعک پایه اتیکن بین حدود 2.500 میلیون تومان تا 3میلیون تومان می باشد.

 

قیمت سمعک ارزان هانساتون

ویژگی های سمعک ارزان قیمت هانساتون:

سمعک هانساتون یکی از محصولات سمعک های آلمانی می باشد. سمعک های آلمانی(همانند سمعک زیمنس) در ایران به دلیل سابقه درخشان خود در عرصه تکنولوژی سمعک و کیفیت ساخت سمعک بسیار معروف می باشد.

سمعک ارزان هانساتون دارای 4باند پردازشی، تنها به صورت پشت گوشی، سمعک سوپرپاور(مناسب افت متوسط و شدید)، برنامه تلفن، دکمه تغییرات شدت روی سمعک و ... وجود دارد.

قیمت سمعک های پایه هانساتون حدود 1.700 میلیون تومان می باشد.

 

قیمت سمعک ارزان زیمنس

ویژگی های سمعک ارزان قیمت زیمنس:

سمعک زیمنس جزء یکی از سمعک های آلمانی می باشد و در ایران طرفداران بسیار زیادی دارد. قیمت سمعک های زیمنس به دلیل محبوبیت، کیفیت صدا و ساخت و طول عمر مناسب کمی بالا می باشد.

سمعک ارزان زیمنس دارای 12باند پردازشی، میکروفون جهت دار، به صورت پشت گوشی برای افت متوسط و شدید، دارای 4 برنامه شنوایی، دارای برنامه حذف صوت قوی، برنامه کاهش نویز محیط و... می باشند.

قیمت سمعک ارزان زیمنس آلمان بین 3 میلیون تا 4 میلیون می باشد.

 

قیمت سمعک ارزان سوپرپاور برنافن

ویژگی های سمعک سوپرپاور برنافن:

سمعک قوی برنافن برای بیماران که افت شنوایی شدید و عمیق دارند مناسب می باشد. این سمعک دارای قدرت بسیار زیادی می باشد و جزء قویترین سمعک های موجود می باشد اما از نظر قیمتی، جزء سمعک های ارزان در نظر گرفته می شود.

سمعک قوی برنافن دارای 5باند پردازشی، سمعک قوی، برنامه تلفن اتومات، ولوم کنترل چرخشی جهت تغییر شدت صدا، کیفیت ساخت بالا، میکروفون دایرکشنال و ... می باشد.

قیمت سمعک قوی برنافن که از نظر قیمتی جزء سمعک های ارزان محسوب می شود حدودا 2.400 میلیون تومان می باشد.

 

قیمت سمعک ارزان سوپرپاور هانساتون

ویژگی های سمعک سوپرپاور هانساتون:

سمعک قوی هانساتون برای بیماران که افت شنوایی شدید و عمیق دارند مناسب می باشد. این سمعک به دلیل قدرت بالا باید دارای برنامه های فیدبک گیری قوی باشد تا در صورت افزایش بهره، هیچ گونه سوت آزاردهنده ای شنیده نشود. از دیگر برنامه های مهم و اساسی در سمعک های قوی، وجود برنامه کاهش نویز محیط می باشد زیرا بیمار دارای افت شنوایی زیاد نیاز به صدای صاف و بدون خش خش جهت درک بهتر گفتار دارد.

این سمعک ارزان هانساتون دارای ویزگی ها و برنامه های بیان شده در بالا می باشد. همچنین سمعک قوی و ارزان هانساتون دارای 8 بند پردازشی، میکروفون دایرکشنال، برنامه اتومات سمعک، تلفن اتومات، ولوم کنترل روی سمعک جهت تغییر شدت صدا و... می باشد.

از نظر قیمت این سمعک آلمانی دارای قیمت 2 میلیون تومان تا 2.200 میلیون تومان می باشد.

 

برای اطلاع از سمعک های ارزان سایر برندهای سمعک با کلینیک شنوایی و سمعک تهران تماس حاصل فرمایید.

متخصصین شنوایی سنجی با توجه به نیاز و شرایط بیمار و انجام تست های شنوایی سنجی دقیق، بهترین سمعک را تجویز می کنند. سمعک های تجویز شده در کلینیک سمعک تهران به صورت تضمینی می باشد و در صورت نارضایتی از انتخاب سمعک یا کیفیت صدا بعد از 10 تا 14 روز امکان مرجوع سمعک یا تعویض سمعک وجود دارد.

همچنین در کلینیک سمعک تهران علاوه بر تضمین قیمت سمعک، خرید سمعک اقساطی(سمعک قسطی) نیز با توجه به مدل سمعک و شرایط بیمار امکان پذیر می باشد.

در این کلینیک شنوایی، تجویز جدیدترین سمعک های 2019 بدون تعصب بر یک برند سمعک(وجود و تجویز انواع برند سمعک) انجام می شود.

تجویز سمعک مخصوص گودکان، سمعک های صددرصد نامرئی، سمعک های پشت گوشی کوچک، جدیدترین سمعک های 2019، سمعک های قابل شارژ، سمعک های ضدآب با دستگاه مخصوص شنوایی انجام می شود.

 

طراحی شرکت پیام (محمدرضا پوشیده)