سمــعک تـهـــــران
سمــعک تـهـــــران (شعبه نجوا)
       

سمعک استارکی

سمعک استارکی

سمعک استارکی starkey یک سمعک آمریکایی است که جزء سمعک های رده اول در دنیا محسوب می شود.

این سمعک انواع مدل های سمعک داخل گوشی و پشت گوشی را دارد و طیف وسیعی از نیازهای بیماران را پوشش می دهد.

سمعک های استارکی محصول سال ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ هستند.

 

سمعک muse:

این سمعک از تکنولوژی سمعک های هوشمند برخوردار است. این سمعک دارای تکنولوژی بسیار جدیدی است و در انواع مدل وجود دارد. سمعک میوز از واژه میوزیک music گرفته شده است زیرا به خاطر پردازش بسیار بالای آن بیماران با مشکلات شنوایی براحتی می توانند صدا را بشنوند. همچنین این مدل از سمعک از تکنولوژی سمعک های وایرلس دار بهره می برد که سبب می شود بیماران براحتی با تلفن حرف بزنند  و دیگر مشکلی در تلویزیون نگاه کردن نداشته باشند.

سمعک muse

 

سمعک Halo:

این سمعک از تکنولوژی سمعک های هوشمند برخوردار است و براحتی خود قابلیت تشخیص انواع صداها را دارد و دیگر نیازی به تغییر برنامه یا ولوم ندارد. سمعک halo را می توان براحتی از طریق گوشی های آیفون و حتی ساعت آیفون تنظیم کرد. این سمعک تنها مدل پشت گوشی دارد.

سمعک halo استارکی

 

سمعک نامرئی soundlens:

سمعک سوندلنز سمعک نامرئی (سمعک کاملا نامرئی) می باشد. این سمعک کاملا در داخل کانال گوش فرو می رود و اصلا دیده نمی شود. سمعک نامرئی سوندلنز تکنولوژی بسیار بالای دارد و کیفیت صدای آن بسیار عالی می باشد. این سمعک از تکنولوژی وایرلس نیز برخوردار است.

سمعک soundless استارکی

 

سمعک Z series:

این سمعک نیز جزء جدید ترین سمعک های دنیا محسوب می شود و محصول ۲۰۱۵ هستند. این سمعک در انواع قدرت و و سایز وجود دارد. این سمعک از تکنولوژی وایرلس نیز برخوردار است و کیفیت صدای آن بسیار عالی می باشد.

سمعک سری Z استارکی

 

سمعک نامرئی AMP:

این سمعک در اصل سمعک نیست و بنوعی یک آمپلی فایر است و تنها صدا را تقویت می کند. سمعک AMP بسیار کوچک است و می تواند براحتی در کانال گوش محو شود. سمعک AMP برای کسانی که افت آنها در حد ملایم تا متوسط باشد کاربرد دارد و اگر کسی کم شنوایی اش بیشتر باشد لازم است از سمعک نامرئی سوندلنز استفاده کند.

سمعک AMP استارکی

 

سمعک مخصوص وزوز گوش: سمعک Xino tinnitus:

این سمعک امواج مخصوصی را تولید می کند که سبب می شود بیمار صدای وزوزش را پس از مدتی نشنود. و در انواع سایز قدرت وجود دارد. سمعک مخصوص وزوز گوش نیز در رده های سوندلنز، halo وجود دارد.

 

سمعک مخصوص کودکان: سمعک Ignite:

سمعک استارکی

این سمعک جزء قوی ترین سمعک های پشت گوشی دنیا است که برای افت های شنوایی شدید تا عمیق مناسب است. این سمعک تمام تکنولوژی های لازم برای کودکان کم شنوا همچون

  • انتقال فرکانسی
  • میکروفون اداپتیو
  • مدار حذف سوت سمعک
  • مدار حذف نویز
  • صدای واضح

را دارد.

 

سمعک Wi Series:

با همکاری سیستم InVision Directionality سبب کاهش تلاش شنیداری و خستگی شناختی می شود.

سبب کاهش نویز تا ۲۰dB می شود.

در تمامی کانالهای سمعک بصورت همزمان  طبق الگوی خاص خود، سبب کاهش نویز حتی  بین هر سیلاب گفتار می شود.

سمعک استارکی

سمعک استارکی

طراحی شرکت پیام (محمدرضا پوشیده)